Nabídka masáží

Potřebujete si dopřát chvíli klidu a odpočinku od náročného dne? Ať už jste muž či žena, sedíte dlouhé hodiny za počítačem, vykonáváte fyzicky náročnou práci nebo jste v neustálém stresu, relaxační masáže jsou tady přesně pro Vás.

K masírování používám arganové oleje, které mají úžasné účinky. Nejenže uleví od bolesti zad a svalů, ale mají také hydratační a vyživující vlastnosti. Masáže mají mnoho přínosů pro vaše zdraví a pohodu. Kromě úlevy od bolesti a napětí také zlepšují oběh krve, zvyšují flexibilitu, snižují stres a napomáhají k lepšímu spánku.

V průběhu masáže vám nabídneme relaxační hudbu, která vám pomůže ještě více se uvolnit a zapomenout na všechny starosti. Pozitivní účinky masáže spolu s tichými tóny hudby vám pomohou eliminovat napětí a stres z těla.

Arganový olej je také skvělý pro péči o vlasy. Proto jej používám i při indické masáží hlavy. Hluboce vyživuje, hydratuje a revitalizuje, navíc předchází roztřepeným a suchým konečkům.

Přijďte a vychutnejte si chvíli jen pro sebe s našimi masážemi. Přijměte dar relaxace a uvolnění, který vám naše masáže nabízí.

Těším se na vás!

Relax masáž

Regenerační masážní techniky uvolní zádové svaly a pomohou od bolesti páteře, beder a lopatek. Šíje a krční páteř se masíruje vsedě.

30 minut masáž šíje

60 minut masáž zad

Body masáž

Celotělová masáž zad, hýždí, nohou a rukou přinese během 120 minut dokonalé uvolnění. Samostatnou masáž nohou si užijí sportovci a aktivní lidé.

60 minut masáž nohou

120 minut minut masáž celotělová

Indická masáž hlavy

příjemná masáž dekoltu, šíje a vlasové pokožky zmírní napětí a bolest hlavy. Užít si ji můžete samostatně nebo jako součást kosmetického ošetření.

20 minut masáž ke kosmetice

40 minut masáž samostatně