Šťastná ve svém těle

6ti týdenní komplexní program pro všechny ženy, které chtějí zhubnout nebo udržet postavu.

Naplňte své novoroční předsevzetí a pusťte se s námi do cesty plné zdraví, krásy a pohybu. 

9.1.2023 - 19.2.2023+ Ošetření Vacuslim 48

+ Skupinové lekce ve fitness centru

+ Společné plavání a parní sauna

+ Přednáška o stravě

+ Zdravé recepty

+ Rady pro péči o tělo i pleť

+ Tipy na inspirující videa / osoby

+ Skupinový chat


Proč jsem se rozhodla program vytvořit?

Ve svém kosmetickém studiu nabízím ošetření těla Vacuslim 48, je to skvělý pomocník, pokud chcete nastartovat hubnutí nebo udržovat postavu. Je to ale stále jen ošetření, které Vám samo nezajistí vytouženou postavu. Základem pro hubnutí nebo celkový zdravý životní styl je vyvážená strava a pohyb a poté taky hraje velkou roli pitný režim, spánek a psychická pohoda.

A protože chci, abyste po ošetření Vacuslim měli dobré a dlouhodobé výsledky, rozhodla jsem se vytvořit takový program, který bude kombinovat všechny tyto aspekty zdravého hubnutí. 

Co Vás v programu čeká?

1. 8 ošetření Vacuslim 48

 Na ošetření budete chodit 1x týdně, protože je to časově nenáročné. Schválně jsem ale do programu dala 8 ošetření, protože se běžně doporučuje chodit 2-3x týdně. Abychom měli lepší výsledek, během prvních nebo posledních 2 týdnů přijdete 2x za týden. Běžná cena za 8 ošetření Vacuslim je 8800 kč, a to není ani cena celého kurzu, takže Vás to vyjde velmi výhodně! Vše o ošetření se dozvíte zde.


2. Skupinové lekce ve fitness centru

V ceně programu máte 10 vstupů do fitness Fit4life v Uherském Hradišti. Sama do fitka chodím, jsou tam skvělé lektorky a atmosféra. Fitko nabízí spoustu skupinových lekcí, např.: jumping, tabatu, posilování na břicho a zadek, kruhový trénink aj. Na stránkách fitka Vám založím účet, přes který si sama vyberete a zarezervujete lekci.


3. Společné plavání a parní sauna

Jednou týdně si také půjdeme na hodinu zaplavat do Aquaparku v Uherském Hradišti. Pokud do Aquaparku chodíte, víte, že u bazénu je parní sauna, kterou můžete využít. Plavání je jeden z nejzdravějších sportů vůbec, nepřetěžuje klouby, zapojíte celé tělo a také posílíte srdce a plíce. Když budete chtít, můžeme se na poslední týden programu domluvit a zajít do zábavní (2) nebo wellness (3) zóny.


4. Rady pro péči o tělo i pleť

3x týdně Vám budu posílat rady, tipy a doporučení, jak se o své tělo starat, budou zahrnuty i zajímavosti týkající se kosmetiky nebo rady, jak se starat o pleť.


5. Tipy na inspirující videa / osoby

Na internetu najdete spoustu různých profilů a videí, které se týkají zdravého stylu života. Vybrala jsem pro vás 6 mých oblíbenců, které Vám nasdílím vždy v neděli.


6. Zdravé recepty

Dostanete tipy na zdravé jednoduché recepty od snídaně až po večeři. Jsou to recepty, které sama doma vařím a oblíbila jsem si je. Nejsem moc dobrá kuchařka, proto mám ráda, když je to jednoduché na přípravu a nepotřebuju k tomu spoustu surovin. 


7. Přednáška o stravě

Mám pro Vás také připravenou přednášku od výživové poradkyně, trenérky a mojí kamarádky, která bude probíhat ve Fit4Life. Dozvíte se, jak si sestavit jídelníček, jaké potraviny vyhledávat a kterým se vyhnout, co všechno ovlivňuje hubnutí a další.

Kdo bude mít zájem, může se na začátku programu nechat zvážit na váze Tanita. ( vážení není v ceně programu)


8. Skupinový chat

Na Facebooku vytvoříme skupinový chat, ve kterém se budete moct mě nebo ostatních účastnic na cokoliv zeptat, sdílet svoje úspěchy, postřehy a vzájemně se tak podporovat.

Tento neskutečně nabitý program Šťastná ve svém těle Vás bude stát

8 200 kčCo získáte, když se do programu zapojíte?

- zhubnete nebo / a vytvarujete postavu

- zažijete zábavu

- potkáte nové skvělé ženy

- budete pravidelně cvičit a posilovat svoje zdraví a kondici

- naučíte se nové věci o těle, pleti i výživě

- vyzkoušíte si uvařit nové zdravé recepty

- budete se cítit dobře a budete na sebe hrdé

- získáte motivaci pokračovat dál i po programu


Přihlašování do programu probíhá v termínu:

1.11.2022 - 20.12.2022

Cena se platí ve dvou splátkách. Zálohu 3500 kč je nutné zaplatit do 23.12.2022 a zbylou částku 4 700 kč zaplatíte v průběhu programu, nejpozději 23.1.2023. Pokud byste se rozhodli z programu kdykoliv odejít a to i před začátkem programu, záloha 3500 kč propadá. Dobře si tedy rozmyslete, zda to myslíte vážně a chcete se přihlásit. Podle domluvy můžete zaplatit hotově nebo převodem na účet.


Pokud se chcete na něco ohledně programu zeptat, neváhejte mě kontaktovat.